Ślub plenerowy w okolicach Trójmiasta

W Trójmieście jest wiele pięknych miejsc gdzie możecie zorganizować swój wymarzony ślub w plenerze. Wcale nie trzeba jechać daleko za miasto, stać w korkach by być na wsi w otoczeniu lasów i jeziora oraz poczuć się jak na wakacjach na wsi. Zaledwie 15 minut od centrum leży pięknie położona wieś Otomin, gdzie znajdują się aż trzy weselne lokalizacje : karczma Swojak, Restauracja Tabun i Hotel Otomin. Jest z czego wybierać.

 Wesele w restauracji Tabun Otomin

Tutaj  wszystko miało miejsce : przygotowania Kasi i Mariusza, ślub cywilny w altanie i szalona zabawa z bliskimi aż do brzasku. Przygotowania na miejscu weselnym to idealne rozwiązanie, nie trzeba nigdzie dojeżdżać, troszczyć się o odpowiednie  zaplanowanie czasu , parkowanie w środku miasta, korki i niespodziewane przygody na trasie. Wizażystka przyjeżdża na miejsce, zajmuję się najważniejszymi kobietami i można spokojnie popijać szampana …Same plusy, dla mnie jako Waszego fotografa ślubnego z Trójmiasta również:)

fotograf ślubny Gdańsk

fotograf na ślub pomorskie

wesele w Tabunie Otomin

fotografia ślubna Gdańsk

fotograf ślubny Tabun Otomin

zdjęcia ślubne cennik Gdańsk

Gdy Kasia się przygotowuje Mariusz ma czas by zebrać myśli, w końcu otwiera się zupełnie nowy scenariusz, nowe życie z ukochaną kobietą. Zaplanowaliśmy, że first look odbędzie się w ogrodzie, bez gapiów, świadków by jeszcze jako narzeczeni mogli pobyć trochę ze sobą , w milczeniu, wzruszeniu… Tutaj zostawiam Was samych. Nie zakłócam swoją obecnością Waszego spotkania, fotografując z daleka, niezauważenie.

fotograf ślubny Malbork

fotogra na wesele Malbork

fotografia ślubna Olsztyn

zdjęcia ślubne Tabun Otomin

fotograf ślubny Malbork

Ślub cywilny w Restauracji Tabun Otomin

Zaraz rozpocznie się ceremonia w altanie, pełna wzruszeń i łez. Kasię poprowadzi tata i symbolicznie odda dłoń i życie swojej córki innemu mężczyźnie. Pewien rozdział się zakończył, otwiera nowy…

fotograf na ślub Tabun Otomin

fotogra na wesele Mazury

zdjęcia ślubne Mazury

ślub plenerowy Tabun Otomin

fotograf ślubny Mazury

wesele w Tabun Otomin

ślub plenerowy Tabun Otomin

zdjecia weselen Gdańsk

Potem tradycyjne powitanie na sali chlebem i solą. Czy wiecie,że zwyczaj ten ma za zadanie uchronić młodych przed nieszczęściem i sprowadzić na nich światłość, dobro i mądrość. Uwielbiam te wszystkie nasze tradycje, nadają weselu niepowtarzalnego kolorytu.

zdjęcia ślubne gdansk

ślub cywilny plenerowy restauracja Tabun

ślub w plenerze restauracja Tabun Otomin

Pierwszy taniec po swojemu

Potem pierwszy taniec razem ze wszystkimi, bo tak im było raźniej, bo tak chcieli. Jeśli nie czujecie, że jesteście królami parkietu, jeśli jest to dla Was zbyt duży stres to tak jak Kasia i Mariusz zaproście wszystkich do wspólnej zabawy , tego dnia ma być po Waszemu !

pierwszy taniec restauracja Tabun Otomin

enroute photography

zdjecia ślubne Gdańsk

wesele w Tabunie Otomin

wesele w Otominie fotografia ślubna Gdańsk

ślub cywilny plenerowy Gdańsk

fotografia ślubna Elbląg

Sesja ślubna w restauracji Tabun w Otominie

Gdy inni szaleją na parkiecie wybieramy się na mini plener. Grzechem byłoby nie skorzystać z uroków miejsca . Staram się by cała sesja trwa nie więcej niż 30 min, więc goście nawet nie zauważają nieobecności Pary Młodej. Warto zrobić sobie taką przerwę, uspokoić emocje po całym dniu pełnym wrażeń, a przy okazji mieć piękną pamiątkę do albumu.

fotograf ślubny Gdynia

fotografia ślubna Gdynia

wesele w restauracji tabun Otomin

enroute Photography

sesja w dniu ślubu Gdańsk

fotografi ślubna Gdynia

mini plener Gdańsk tabun

Sesja portretowa podczas wesela w Otominie

Po szybkiej sesji, jeszcze kilka formalnych i mniej formalnych  portretów z rodziną i przyjaciółmi. Skoro i tak wszyscy zajęli miejsca na zewnątrz wystarczy rzucić hasło : ” Do zdjęć,marsz !” i działamy.

fotograf ślubny restauracja Tabun

fotogra na wesele Gdańsk

zdjęcia z wesela Gdańk

fotografia ślubna Gdańsk

zdjęcia ślubne Gdańsk

enroute photography

wesele w Otominie

Jeżeli macie ochotę zobaczyć miejską sesję narzeczeńską Kasi i Mariusza , to znajdziecie ją tutaj. Był ogień!