Skip to main content

Fotografia ślubna dla wymagających


Reportaże ślubne

Masz już swoją wymarzoną drugą połówkę, kochacie się do szaleństwa i szalenie kochacie życie. Nie lubicie rutyny i nudnej sztancy, a każdy dzień łapiecie pełnym tchem. Chcecie by takie też było Wasze wesele: absolutnie niepowtarzalne!  

Ślub marzeń 

Wiem jak ważny dla młodych par jest dzień ich ślubu. Każda panna młoda pragnie, aby te wspaniałe chwile jak najlepiej zapisały się w jej pamięci. Najlepiej” dla każdej pary oznacza co innego: jedni wybiorą ekskluzywne wesele w stylu glamour, kolejni luźną imprezę w stylu lat 70-tych, inni postawią na tradycyjną 2-dniową biesiadę.  

Wszystkim jednak w trakcie planowania tego wyjątkowego momentu towarzyszy wiele pytań i wątpliwości: jak urządzić imprezę w taki sposób, aby dobrze się na niej czuła zarówno para młoda, jak również ich goście, lepiej wybrać DJ`a czy zespół, ślub w kościele czy cywilny w plenerze, dworek czy karczma, fotograf czy kamerzysta… Mnogość pytań może przyprawić o zawrót głowy, dlatego właśnie powstał ten blog! 

Wesele w Twoim stylu 

Od dawna współpracuję z wyjątkowymi parami, które stają przed całą listą wyborów i dylematów. Właśnie dlatego na tym blogu nie będziemy skupiać się tylko na fotografii ślubnej. Już wkrótce znajdą się tu kolejne artykuły, które pomogą w planowaniu wesela i dopięciu całości na ostatni guzik w taki sposób, aby wszystko było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlaczego? Ponieważ to świetny materiał do sesji zdjęciowej, która pomoże zatrzymać w pamięci magiczne chwile i nie pozwoli im umknąć.    

Wesele w Gdańsku 

Trójmiasto wydaje się idealnym miejscem na Twoje wesele, jednakże jeśli wybraliście spokojniejsze pomorskie okolice nadal macie ogromne możliwości, aby urządzić oryginalne przyjęcie weselne dla wymagających. Na blogu podpowiem na co zwrócić uwagę podczas planowania wesela, aby nie zwariować, a jednocześnie trzymać rękę na pulsie.  

Ślub w Gdańsku i na Pomorzu to także wymarzone plenery dla sesji zdjęciowych zarówno tych subtelnych i romantycznych, jak również takich, w których pierwsze skrzypce gra temperament nowożeńców i ich pasje. Tak powstają kolejne fotograficzne historie, z których każda pełna jest emocji wywołujących ciarki na plecach… Ale tym, już ja się zajmę  .